Ankarada Hurda Kablo Alanlar, bakır alüminyum kablo Kırkambar TTR PTT Antigron Enya NYA hurdası fiyatları alımı alanlar fabrikalar kilosu ne kadar kadar Sincan Etimesgut, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Keçiören, Altındağ, Pursaklar, Beypazarı, Gölbaşı, Polatlı, Kahramankazan, Çayyolu, Ümitköy, Fatih, Yenikent, Ulus, Kızılay, Eryaman, Malıköy

HURDA KABLO ALIMI

Ankarada Hurda Kablo Alanlar

Ankarada Hurda Kablo Alanlar

Hurda Kablo Alımı

Ankarada Hurda Kablo Alanlar

Hurda Kablo Nedir?

Kabloların kullanıldığı cihazların veya ortamların artık kullanılamaz olması yada amaca hizmet etmemesi nedenleri ile bu cihazlarda veya ortamlarda bulunan ve kullanılmayan kablolara hurda kablo denir.

Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, fabrikalar, depolarda içeriğinde bakır, alüminyum, demir bulunan ve arızalandığı, yandığı, koptuğu, kırıldığı için yada artık ihtiyaç duyulmadığı için bir köşede beklettiğimiz, atmaya yada satmaya zaman bulamadığımız yada kıyamadığımız her çeşit kablo hurdasını satarak para kazanabilirsiniz.

Kısaca ifade etmek gerekirse; Kırkambar, TTR Hurda kablosu, Antigron Hurda Kablosu Yer altı Hurda Kablo, PTT Hurda Kablo, PTT İç Hurda Kablo, Silikonlu Kablo Çeşitleri, Gazlı Fare Yemez alketen Çeşitleri, Enya yada NYA Saf Bakırlı Enya Çeşitleri, Anten Kablosu Hurdası, Bilgisayar Kamera Kablo Hurda, Şarj Kabloları, Alüminyumlu Kablo, Havai Hattı alüminyumlu, Çelik Zırhlı Kablo, Kâğıtlı Kablo gibi bir çok çeşidi vardır.

Elinizde bulunan, artık işinize yaramayan, yer işgal eden, atmak için zaman ve para gerektiren her türlü Kablo hurdanızdan kurtulmak ve para kazanmak isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından Firmamız Uzman Hurdacılık'a ulaşarak Hurdacı talebinde bulunabilirsiniz

En kısa zaman hurdanın bulunduğu noktaya kendi araç ve personelimiz ile gelerek zahmetsiz bir şekilde hurdalarınızı satın alır Nakit Ödeme yaparız.

ANKARA'NIN TÜM İLÇE, MAHALLE VE SEMTLERİNDEN KABLO HURDALARINIZ YERİNDEN ALINIR, NAKİT ÖDEME YAPILIR.

Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 534 681 2951

0534 203 6220

Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0534 681 2951

0534 203 6220Hurda Kablo Fiyatları?

Firmamız Uzman Hurdacılık tarafından her çeşit hurda Kablo alımı yapılmaktadır. Elinizde bulunan hurda Kablo'nun fiyatını öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki telefon numarasından bizlere ulaşarak güncel hurda Kablo fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncel hurda Kablo fiyatı, satılacak hurda Kablonun cinsi, niteliği ve miktarına değişiklik göstermektedir. Hurda Kablo fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak istiyorsanız firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Yerinde yapacağımız keşif ile, hurda Kablo fiyatı ve toplam alacağımız hurda fiyatı hakkında tarafınıza net fiyat sunarız.


Ankarada Hurda Kablo Alanlar


Hurda Kablo Alan Firmalar?

Geridönüşümün en temel unsuru hiç şüphesiz hurdacılardır. Sokak Sokak, Mahalle mahalle dolarak yada internet üzerinden "hurdacı", "Ankara Hurdacı" yada "Hurda Kablo alanlar firmalar fabrikalar" gibi arama yapan kişi, kurum ve firmaların istedikleri noktadan hurdalarını alıp geridönüşüm depolarına yada toplama noktalarına götürürler.

Firmamız Uzman Hurdacılık, miktarı ve niteliği ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit Kablo hurdasını istediğiniz yerden alır, tartar, kendi araçlarımıza kendi personelimiz ile yükler, tarafınıza anında NAKİT ÖDEME yaparak hurdanızı satın alırız.Ankarada Hurda Kablo Alanlar


Ankarada Hurda Kablo Alanlar