Ankara Hurda Klima, hurda klima alımı alanlar kilosu fiyatları hurda klima bakır boru klima motoru hurdası ne kadar Sincan Çankaya Keçiören Etimesgut, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Keçiören, Altındağ, Pursaklar, Beypazarı, Gölbaşı, Polatlı, Kahramankazan, Çayyolu, Ümitköy, Fatih, Yenikent, Ulus, Kızılay, Eryaman, Malıköy

HURDA KLİMA ALIMI

Ankara Hurda Klima

Ankara Hurda Klima

Hurda Klima Alımı

Ankara Hurda Klima

Hurda Klima Nedir?

Genelde evlerde, iş yerlerinde, otellerde, ofislerde ve fabrika gibi yoğun çalışma ve yaşam alanlarında kullanılan klimalar belirli bir çalışma ömrünü tamamladıktan sonra artık eskisi kadar soğutma yada ısıtma yapamadıkları için hurda durumuna düşerler. Hurda klimanın plastiği, klima motoru ve içindeki klima bakır boruları geri dönüştürülebilme özelliği olan ürünlerdir.

Kısaca ifade etmek gerekirse; Duvar Tipi Split Klima, Salon Tipi Split Klima, Yer Tavan Tipi Split Klima, Kanallı Tip Split Klima, Kaset Tipi Split Klima, İnverter Split Klima, Multi Split Klima, Pencere Tipi Klima, Dış Ünitesiz Klima, Mobil Klima, Hijyenik Klima, Hassas Kontrollü Klima, Çatı Tipi ( Roofrop) Klima gibi bir çok çeşidi vardır.

Elinizde bulunan, artık işinize yaramayan, yer işgal eden, atmak için zaman ve para gerektiren her türlü Klima hurdanızdan kurtulmak ve para kazanmak isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından Firmamız Uzman Hurdacılığa ulaşarak Hurdacı talebinde bulunabilirsiniz

En kısa zaman hurdanın bulunduğu noktaya kendi araç ve personelimiz ile gelerek zahmetsiz bir şekilde hurdalarınızı satın alır Nakit Ödeme yaparız.

ANKARA'NIN TÜM İLÇE, MAHALLE VE SEMTLERİNDEN KLİMA HURDALARINIZ YERİNDEN ALINIR, NAKİT ÖDEME YAPILIR.

Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 534 681 2951

0534 203 6220

Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0534 681 2951

0534 203 6220Hurda Klima Fiyatları?

Firmamız Uzman Hurdacılık tarafından her çeşit hurda Klima alımı yapılmaktadır. Elinizde bulunan hurda Klima'nın fiyatını öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki telefon numarasından bizlere ulaşarak güncel hurda Klima fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncel hurda Klima fiyatı, satılacak hurda Klima cinsi, niteliği ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Hurda Klima fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak istiyorsanız firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Yerinde yapacağımız keşif ile, hurda Klima fiyatı ve toplam alacağımız hurda fiyatı hakkında tarafınıza net fiyat sunarız.


Ankara Hurda Klima


Hurda Klima Alan Firmalar?

Geridönüşümün en temel unsuru hiç şüphesiz hurdacılardır. Sokak Sokak, Mahalle mahalle dolarak yada internet üzerinden "hurdacı", "Ankara Hurdacı" yada "Hurda Klima alanlar firmalar fabrikalar" gibi arama yapan kişi, kurum ve firmaların istedikleri noktadan hurdalarını alıp geridönüşüm depolarına yada toplama noktalarına götürürler.

Firmamız Uzman Hurdacılık, miktarı ve niteliği ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit Klima hurdasını istediğiniz yerden alır, kendi araçlarımıza kendi personelimiz ile yükler, tarafınıza anında NAKİT ÖDEME yaparak hurdanızı satın alırız.Ankara Hurda Klima


Ankara Hurda Klima