Ankara Hurda Beyaz Eşya, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı Fırın Bulaşık Makinası Derin Dondurucu Fiyatları alımı alanlar hurdacısı hurdacıları Sincan, Etimesgut, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Keçiören, Altındağ, Pursaklar, Beypazarı, Gölbaşı, Polatlı, Kahramankazan, Çayyolu, Ümitköy, Fatih, Yenikent, Ulus, Kızılay, Eryaman, Malıköy

HURDA BEYAZ EŞYA ALIMI

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Hurda Beyaz Eşya Alımı

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Hurda Beyaz Eşya Nedir?

Ağırlıklı olarak evlerde olmak üzere iş yerlerinde, ofislerde, fabrikalarda kullandığımız ve beyaz eşya olarak isimlendirdiğimiz Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası, Kurutma Makinası ve Derin dondurucuların kullanıma bağlı bir ömrü vardır ve bunu tamamlayınca arızalanır, bozulur, parçası kırılır, defalarca tamir edilmesine rağmen düzen tutmayınca hurda durumuna ayrılır.

Artık ihtiyaç duyulmadığı için bir köşede beklettiğimiz, atmaya yada satmaya zaman bulamadığımız, bize yük olan her çeşit beyaz eşya hurdasını satın alarak ücretsiz taşıyor ve nakliye ediyoruz.

Kısaca ifade etmek gerekirse; Ev tipi Çamaşır Makinesi hurdası, sanayi tipi Çamaşır Makinesi hurdası, ev tipi buzdolabı hurdası, vitrin tipi buzdolabı hurdası, kasap tipi buzdolabı hurdası, derin dondurucu hurdası, bulaşık makinası hurdası, sanayi tipi bulaşık makinası, fırın hurdası gibi bir çok çeşidi vardır.

Elinizde bulunan, artık işinize yaramayan, yer işgal eden, atmak için zaman ve para gerektiren her türlü Beyaz Eşya hurdanızdan kurtulmak ve para kazanmak isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından Firmamız Uzman Hurdacılık'a ulaşarak Hurdacı talebinde bulunabilirsiniz

En kısa zaman hurdanın bulunduğu noktaya kendi araç ve personelimiz ile gelerek zahmetsiz bir şekilde hurdalarınızı satın alır Nakit Ödeme yaparız.

ANKARA'NIN TÜM İLÇE, MAHALLE VE SEMTLERİNDEN BEYAZ EŞYA HURDALARINIZ YERİNDEN ALINIR, NAKİT ÖDEME YAPILIR.

Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 534 681 2951

0534 203 6220

Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0534 681 2951

0534 203 6220Hurda Beyaz Eşya Fiyatları?

Firmamız Uzman Hurdacılık tarafından her çeşit hurda Beyaz Eşya alımı yapılmaktadır. Elinizde bulunan hurda Beyaz Eşyanın fiyatını öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki telefon numarasından bizlere ulaşarak güncel hurda Beyaz Eşya fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncel hurda Beyaz Eşya fiyatı, satılacak hurda Beyaz Eşya cinsi, niteliği ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Hurda Beyaz Eşya fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak istiyorsanız firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Yerinde yapacağımız keşif ile, hurda Beyaz Eşya fiyatı ve toplam alacağımız hurda fiyatı hakkında tarafınıza net fiyat sunarız.


Ankara Hurda Beyaz Eşya


Hurda Beyaz Eşya Alan Firmalar?

Geridönüşümün en temel unsuru hiç şüphesiz hurdacılardır. Sokak Sokak, Mahalle mahalle dolarak yada internet üzerinden "hurdacı", "Ankara Hurdacı" yada "Hurda beyaz eşya alanlar, beyaz eşya hurdacısı hurdacıları firmalar fabrikalar" gibi arama yapan kişi, kurum ve firmaların istedikleri noktadan hurdalarını alıp geridönüşüm depolarına yada toplama noktalarına götürürler.

Firmamız Uzman Hurdacılık, miktarı ve niteliği ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit beyaz eşya hurdasını istediğiniz yerden alır, tartar, kendi araçlarımıza kendi personelimiz ile yükler, tarafınıza anında NAKİT ÖDEME yaparak hurdanızı satın alırız.Ankara Hurda Beyaz Eşya


Ankara Hurda Beyaz Eşya