Ankara Hurda Sarı Pirinç, sarı pirinç alımı alanlar kilosu fiyatları külçe radyatör petek musluk çeşme vana su saati hurdası ne kadar Sincan, Etimesgut, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Keçiören, Altındağ, Pursaklar, Beypazarı, Gölbaşı, Polatlı, Kahramankazan, Çayyolu, Ümitköy, Fatih, Yenikent, Ulus, Kızılay, Eryaman, Malıköy

HURDA SARI PİRİNÇ ALIMI

Ankara Hurda Sarı Pirinç

Ankara Hurda Sarı Pirinç

Hurda Sarı Pirinç Alımı

Ankara Hurda Sarı Pirinç

Hurda Sarı (Prinç) Nedir?

Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, fabrikalar, depolarda içeriğinde Sarı Pirinç bulunan ve arızalandığı, kırıldığı için yada artık ihtiyaç duyulmadığı için bir köşede beklettiğimiz, atmaya yada satmaya zaman bulamadığımız yada kıyamadığımız, bize yük olan her şey hurda Sarı Pirinç olarak nitelendirilir.

Kısaca ifade etmek gerekirse; Lama sarısı, Vana sarısı, Çeşme musluk sarısı, Kızıl sarı, Külçe sarı Pirinç, Sarı Pirinç Talaşı, Boru sarısı, Sarı Pirinç Avize, Petek sarısı, Araç Radyatör sarısı, Kombi sarısı, Bağlantı sarısı, Su Saati Sarısı, Arai̇ş ms-70 sarı hurdası, Arai̇ş ms-64 sarı hurdası, Sari pi̇ri̇nç talaşı, fermuar, Sari çubuk ucu parça, Sarı çubuk talaşı ms-58, Hurda sarı (kirkambar) kesilmiş yada preslenmiş Sarı Pirinç parçaları gibi bir çok çeşidi vardır.

Elinizde bulunan, artık işinize yaramayan, yer işgal eden, atmak için zaman ve para gerektiren her türlü Sarı Pirinç hurdanızdan kurtulmak ve para kazanmak isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından Firmamız Uzman Hurdacılığa ulaşarak Hurdacı talebinde bulunabilirsiniz

En kısa zaman hurdanın bulunduğu noktaya kendi araç ve personelimiz ile gelerek zahmetsiz bir şekilde hurdalarınızı satın alır Nakit Ödeme yaparız.

ANKARA'NIN TÜM İLÇE, MAHALLE VE SEMTLERİNDEN SARI PİRİNÇ HURDALARINIZ YERİNDEN ALINIR, NAKİT ÖDEME YAPILIR.

Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 534 681 2951

0534 203 6220

Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0534 681 2951

0534 203 6220Hurda Sarı Pirinç Fiyatları?

Firmamız Uzman Hurdacılık tarafından her çeşit hurda Sarı Pirinç alımı yapılmaktadır. Elinizde bulunan hurda Sarı Pirinç'in fiyatını öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki telefon numarasından bizlere ulaşarak güncel hurda Sarı Pirinç fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncel hurda Sarı Pirinç fiyatı, satılacak hurda Sarı Pirinç'in cinsi, niteliği ve miktarına değişiklik göstermektedir. Hurda Sarı Pirinç fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak istiyorsanız firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Yerinde yapacağımız keşif ile, hurda Sarı Pirinç fiyatı ve toplam alacağımız hurda fiyatı hakkında tarafınıza net fiyat sunarız.


Ankara Hurda Sarı Pirinç


Hurda Sarı Pirinç Alan Firmalar?

Geridönüşümün en temel unsuru hiç şüphesiz hurdacılardır. Sokak Sokak, Mahalle mahalle dolarak yada internet üzerinden "hurdacı", "Ankara Hurdacı" yada "Hurda Sarı Pirinç alanlar firmalar fabrikalar" gibi arama yapan kişi, kurum ve firmaların istedikleri noktadan hurdalarını alıp geridönüşüm depolarına yada toplama noktalarına götürürler.

Firmamız Uzman Hurdacılık, miktarı ve niteliği ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit Sarı Pirinç hurdasını istediğiniz yerden alır, tartar, kendi araçlarımıza kendi personelimiz ile yükler, tarafınıza anında NAKİT ÖDEME yaparak hurdanızı satın alırız.Ankara Hurda Sarı Pirinç


Ankara Hurda Sarı Pirinç