Ankara Hurda Kağıt Fiyatları, Hurda kağıt Karton bardak Mukavva Ambalaj gazete ofset dergi defter kitap kaç para alımı alanlar firmalar kilosu kuşe alıcıları Sincan , Etimesgut, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Keçiören, Altındağ, Pursaklar, Beypazarı, Gölbaşı, Polatlı, Kahramankazan, Çayyolu, Ümitköy, Fatih, Yenikent, Ulus, Kızılay, Eryaman, Malıköy

HURDA KAĞIT KARTON ALIMI

Ankara Hurda Kağıt Fiyatları

Ankara Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Kağıt Karton Alımı

Ankara Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Kağıt Nedir?

Ana ham maddesi kağıt olan, üretim yada kullanım sonrası amacını yitiren ve ağırlıklı olarak matbaacılar, reklamcılar, kitap dergi dağıtım firmaları, özel eğitim kurumları gibi kurum yada firmalardan yada kişilerin ellerinde bulunan her türlü kitap, karton, dergi, broşür, defter, mukavva kutu, gazete kağıdı, karton bardak gibi kağıt içeren her şey hurda kağıt olarak ifade edilir.

Kısaca ifade etmek gerekirse; Kitap hurdası, karton hurdası, dergi hurdası, broşür hurdası, defter hurdası, mukavva kutu hurdası, gazete kağıdı hurdası, karton bardak hurdası, a4 fotokopi kağıdı hurdası, 1. Hamur Beyaz Kağıt Hurdası, imhalık arşiv kağıt hurdası, matbaa talaşı hurdası, peçete kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası gibi bir çok çeşidi vardır.

Elinizde bulunan, artık işinize yaramayan, yer işgal eden, atmak için zaman ve para gerektiren her türlü Kağıt hurdanızdan kurtulmak ve para kazanmak isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından Firmamız Uzman Hurdacılığa ulaşarak Hurdacı talebinde bulunabilirsiniz

En kısa zaman hurdanın bulunduğu noktaya kendi araç ve personelimiz ile gelerek zahmetsiz bir şekilde hurdalarınızı satın alır Nakit Ödeme yaparız.

ANKARA'NIN TÜM İLÇE, MAHALLE VE SEMTLERİNDEN KAĞIT KARTON HURDALARINIZ YERİNDEN ALINIR, NAKİT ÖDEME YAPILIR.

Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 534 681 2951

0534 203 6220

Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0534 681 2951

0534 203 6220Hurda Kağıt Karton Fiyatları?

Firmamız Uzman Hurdacılık tarafından her çeşit hurda Karton alımı yapılmaktadır. Elinizde bulunan hurda Kağıdın fiyatını öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki telefon numarasından bizlere ulaşarak güncel hurda Kağıt fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncel hurda Kağıt fiyatı, satılacak hurda Kağıdın cinsi, niteliği ve miktarına değişiklik göstermektedir. Hurda Kağıt fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak istiyorsanız firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Yerinde yapacağımız keşif ile, hurda Kağıt fiyatı ve toplam alacağımız hurda fiyatı hakkında tarafınıza net fiyat sunarız.


Ankara Hurda Kağıt Fiyatları


Hurda Kağıt Karton Alan Firmalar?

Geridönüşümün en temel unsuru hiç şüphesiz hurdacılardır. Sokak Sokak, Mahalle mahalle dolarak yada internet üzerinden "hurdacı", "Ankara Hurdacı" yada "Hurda Kağıt alanlar firmalar fabrikalar" gibi arama yapan kişi, kurum ve firmaların istedikleri noktadan hurdalarını alıp geridönüşüm depolarına yada toplama noktalarına götürürler.

Firmamız Uzman Hurdacılık, miktarı ve niteliği ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit Karton hurdasını istediğiniz yerden alır, tartar, kendi araçlarımıza kendi personelimiz ile yükler, tarafınıza anında NAKİT ÖDEME yaparak hurdanızı satın alırız.Ankara Hurda Kağıt Fiyatları


Ankara Hurda Kağıt Fiyatları