Ankara Hurda Akü Alanlar, hurda akü akümülatör alım fiyatları alan firmalar fabrikalar yerler kurşunlu jel kuru satışı alımı alanlar ne kadar Sincan, Etimesgut, Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Keçiören, Altındağ, Pursaklar, Beypazarı, Gölbaşı, Polatlı, Kahramankazan, Çayyolu, Ümitköy, Fatih, Yenikent, Ulus, Kızılay, Eryaman, Malıköy

HURDA AKÜ ALIMI

Ankara Hurda Akü Alanlar

ü
Ankara Hurda Akü Alanlar

Hurda Akü Alımı

Ankara Hurda Akü Alanlar

Hurda Akü Nedir?

Tüm Benzinli ve Mazotlu Araçlarımızda, Elektrikli mobilet, otomobillerde, telefon santrallerinde ve bir çok alanda kullanılan aküler kullanım ömrünü tamamladıktan sonra artık eski işlevlerini yapamaz ve hurda durumuna düşerler.

İçeriğinde tehlikeli bir atık olan kurşun maddesini içeren Hurda Aküler; firmamızın toplayarak geri dönüşüme kazandırdığı çevreye zararlı ürünlerdir.

Elinizde bulunan tek veya toplu tüm akü hurdalarınızı satarak hem çevreye vereceği zararlardan çevre ve doğamızı korursunuz hemde para kazanırsınız.

Elinizde bulunan, artık işinize yaramayan, yer işgal eden, atmak için zaman ve para gerektiren her türlü Akü hurdanızdan kurtulmak ve para kazanmak isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından Firmamız Uzman Hurdacılık'a ulaşarak Hurdacı talebinde bulunabilirsiniz

En kısa zaman hurdanın bulunduğu noktaya kendi araç ve personelimiz ile gelerek zahmetsiz bir şekilde hurdalarınızı satın alır Nakit Ödeme yaparız.

ANKARA'NIN TÜM İLÇE, MAHALLE VE SEMTLERİNDEN AKÜ HURDALARINIZ YERİNDEN ALINIR, NAKİT ÖDEME YAPILIR.

Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 534 681 2951

0534 203 6220

Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0534 681 2951

0534 203 6220Hurda Akü Fiyatları?

Hurda aküler; Kuru Akü hurdaları; küçük kuru aküler ve büyük kuru aküler olmak üzere 2 ayrı grupta fiyatlandırılmaktadır. Kuru tip Küçük hurda aküler 40 Ah kapasiteye kadar geçerli olan grubu, Büyük hurda aküler de 40 Ah den büyük olan hurda aküleri kapsamaktadır.

Firmamız Uzman Hurdacılık tarafından her çeşit hurda Akü alımı yapılmaktadır. Elinizde bulunan hurda Akü'nün fiyatını öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki telefon numarasından bizlere ulaşarak güncel hurda Akü fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncel hurda Akü fiyatı, satılacak hurda Akünün cinsi, niteliği ve miktarına değişiklik göstermektedir. Hurda Akü fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak istiyorsanız firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Yerinde yapacağımız keşif ile, hurda Akü fiyatı ve toplam alacağımız hurda fiyatı hakkında tarafınıza net fiyat sunarız.


Ankara Hurda Akü Alanlar


Hurda Akü Alan Firmalar?

Geridönüşümün en temel unsuru hiç şüphesiz hurdacılardır. Sokak Sokak, Mahalle mahalle dolarak yada internet üzerinden "hurdacı", "Ankara Hurdacı" yada "Hurda Akü alanlar firmalar fabrikalar" gibi arama yapan kişi, kurum ve firmaların istedikleri noktadan hurdalarını alıp geridönüşüm depolarına yada toplama noktalarına götürürler.

Firmamız Uzman Hurdacılık, miktarı ve niteliği ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit Akü hurdasını istediğiniz yerden alır, tartar, kendi araçlarımıza kendi personelimiz ile yükler, tarafınıza anında NAKİT ÖDEME yaparak hurdanızı satın alırız.Ankara Hurda Akü Alanlar


Ankara Hurda Akü Alanlar